2013. június 14. péntek, 09:10

A Nissan a Class FM-mel együttműködve vezette be a motorsport részlege által fejlesztett Nismo Juke-ot. A játék nyertesének sorsolását a WestEnd tetején tartott játékos vetélkedőn tartották. A rendezvényen kiállították a 370Z Nismo-t, is, mely ugyancsak megvásárolható már a kereskedőknél.

Nissan Juke Nismo
Képgaléria
A képre kattintva galéria nyílik több képpel!

A Kapd el a Juke Nismo-t játék lényege, hogy le kellett fotózni az autót és feltölteni egy weboldalra. Akik közül 8 nyertest sorsoltak. Abaházi Csaba a Class FM műsorvezetője és Wéber Gábor a helyszínen kiválasztottak még 4 játékost. Ez a 12 ember Juke Nismo játékos tesztvezetésen vett részt, azaz nem az döntötte el az elsőséget ki milyen gyorsan tudott körbemenni a kiépített pályán, hanem egy átlagos köridőt ki mennyire tudott másodperce pontosan megközelíteni. A nyertes Abaházi Csabával utazhat a 2013-as Le Mans-i versenyre.