Kamion

Címkék: bajnok | Kiss Norbert

Kiss Norbert lett az év magyar autóversenyzője

A gyorsasági kamion Európa-bajnokság (ETRC) kétszeres győztese, Kiss Norbert lett az Év magyar autóversenyzője az Autósport és Formula Magazin által összeállított rangsor alapján.

Teljes cikk

Címkék: Hungaroring | Kamion EB | Kiss Norbert

Kamion EB 2019 Hungaroring összefoglaló

A magyar kamionversenyző Kiss Norbert a szombati első futamon hatodikként, a másodikon pedig ötödikként ért célba, a vasárnapi első versenyen harmadikként, a másodikon hatodikként ért célba.

Teljes cikk

Címkék: Hungaroring | Kamion EB | programok

Kamion EB és Fesztivál Hungaroring Programok 2019

Idén is Kamion EB futamok a Hungaroringen. A köztes programok igazi családi kikapcsolódásnak is nagyszerűek. A futamokon magyarként a Tankpool24 csapatában Kiss Norbi kétszeres EB bajnok vezeti a versenykamiont.

Teljes cikk

Címkék: Bendegúz Kamion

Óriási magyar siker az amerikai kamion-versenyen

Élete első kamionversenyén azonnal győzelemmel nyitott és elhozta a 10.000 dolláros fődíjat az OXXO Hungary Truck Racing Team pilótája, Molnár Bendegúz.

Teljes cikk

Címkék: Oxxo Hungary

Bemutatták az Oxxo Hungary Truck Racing Team új versenykamionját

Magyar fejlesztésű járműre esett a választás. Új kamionnal folytatta a versenyzést Magyarország egyetlen kamionversenyző csapata.

Teljes cikk

Címkék: Molnár Bendegúz | Oxxo | Race Star

Molnár Bendegúz az OXXO Hungary Truck Racing Team pilótája

Az egyik legnagyobb hazai autóversenyző tehetség, Molnár Bendegúz lett az OXXO Hungary Truck Racing Team versenyzője. A kétszeres EB győztes, kétszeres angol-bajnok kamionversenyző csapat és új pilótája az év hátralévő időszakát felkészüléssel és új versenykamion építésével tölti, 2019-ben pedig ismét versenybe száll a Kamion Európa-bajnokságban.

Teljes cikk

Címkék: kamionverseny | OXXO Hungary Truck Racing Team | Sárosi Brúnó

Versenyzőt vált az OXXO Hungary Truck Racing Team

Új pilótával folytatja az EB szereplést Magyarország egyetlen kamionversenyző csapata, a kétszeres EB győztes, kétszeres angol-bajnok OXXO Hungary Truck Racing Team. Az új versenyző nevét hamarosan bejelentik.