Rallye

Címkék: Peugeot | rally4

Érkezik a Peugeot 208 Rally 4, amely a 208 R2 helyébe lép

Méltó utódot fejlesztett sikeres raliautójának a Peugeot. A 208 R2 helyébe lépő új 208 Rally 4 minden porcikájában vadonatúj, ugyanakkor az elődöt népszerűvé tevő koncepció nem változott.

Teljes cikk

Címkék: abarth | rally

Abarth ralli kupa: Andrea Nucita nyerte a 2019-es szezont

Az utolsó kanyarig kiélezett verseny volt az Abarth rali kupán.

Teljes cikk

Címkék: Motorsport | rally

Kettős győzelmet aratott a Turán Motorsport párosa az I. Rally Hungary-n

Történelmi pillanat-kettős győzelmet aratott a Turán Motorsport párosa az I.rally Hungary-n.

Teljes cikk

Címkék: elektromos rallyautó | Opel Corsa | rally

Elektromos Opel rallyautó mutatkozik be, indul az ADAC Opel e-Rally Cup

Teljesen új fejezet kezdődik az autósportban, indul a bőgő motorok nélküli "hangtalan" rally. Vajon honnan fogja tudni a közönség, hogy már a kanyar előtt van a versenyautó? A pálya előző szakaszán lévő közönség hangorkánjából?

Teljes cikk

Címkék: TOYOTA GAZOO Racing

Harmadik egymást követő évben aratott dupla dobogós győzelmet a Toyota a Finn Rallyn

A Toyota Yaris WRC sorozatban a harmadik egymást követő évben győzött a FIA Rally Világbajnokság versenynaptárának leggyorsabb versenyén, a Finn Rallyn.

Teljes cikk

A Toyotának ismét győzelem a cél a Finn rallyn

A Toyota Gazoo Racing World Rally csapat célja augusztus 1. és 4. között, hogy a 2017 és 2018 után megszerezze sorozatban harmadik győzelmét a Finn Rallyn, az 2019-es idény második felének első körében.