Rallye

Címkék: Peugeot | rally

A Rally Hungary-n is indulnak a Peugeot kupa dobogósai

Idén is a szezonzáró futamon dől el, ki nyeri a népszerű kupasorozatot, melyet a Peugeot magyarországi vezérképviselete indított négy évvel ezelőtt.

Teljes cikk

Címkék: TOYOTA GAZOO Racing

Két Toyota pilóta között dől el a rally VB

A Toyota Yaris WRC-vel versenyző Elfyn Evans a második helyen zárta a múlt hétvégi Spanyol Rallyt, így a FIA Rally Világbajnokság soron következő évadzáró fordulóján dől majd el, hogy ki nyeri a pilóták versenyét – az előkelő címért ugyanis Evans mellett a Toyota Gazoo Racing World Rally Team másik pilótája, Sébastien Ogier is versenyben harcban, aki ezúttal a negyedik helyen ért célba.

Teljes cikk

Peugeot 306 Maxi, amellyel Loeb is versenyzett a feleségével

Minden idők legsikeresebb ralipilótája a Peugeot gazdag történelmének igazi gyöngyszemével vett részt az idei Mont-Blanc Morzine ralin.

Teljes cikk

Címkék: rally | Toyota

Toyota lesz a 2021-es WRC szezon bajnoka

A Toyota Gazoo Racing World Rally Team immár a harmadik hazai győzelmét ünnepelhette a Finn Rallyn, köszönhetően a kivételes hétvégét produkáló Elfyn Evansnek és navigátorának, Scott Martinnak.

Teljes cikk

Eladó Loeb Peugeot 208 R5 T16 versenyautója

Sebastien Loeb csapata eladásra kínálja azt a 2016-os gyártású Peugeot 208 R5 T16 versenyautót, amellyel maga a kilencszeres WRC bajnok is versenyzett – és győzött – 2017-ben.

Teljes cikk

Sorozatban az ötödik diadalát aratta az Észt Rallyn a Toyota

Kalle Rovanperä a valaha volt legfiatalabb versenyzőként nyerte meg a WRC Rally Világbajnokság egyik fordulóját, miután navigátorával, Johne Halttunennel bebiztosították a győzelmüket az Észt Rallyn múlt hétvégén.