Autósport, autós rendezvények

Címkék: Michelisz Norbert

Michelisz Norbi az élről várja a szezon befejezését

Nehéz helyzetben volt Michelisz Norbert a makaói WTCR-hétvége vasárnapi futamain, de mindkettőn pontszerző helyen hozta be a Hyundait, így pontelőnnyel várhatja a malajziai szezonzárót.

Teljes cikk

Címkék: abarth | rally

Abarth ralli kupa: Andrea Nucita nyerte a 2019-es szezont

Az utolsó kanyarig kiélezett verseny volt az Abarth rali kupán.

Teljes cikk

Címkék: Motorsport | rally

Kettős győzelmet aratott a Turán Motorsport párosa az I. Rally Hungary-n

Történelmi pillanat-kettős győzelmet aratott a Turán Motorsport párosa az I.rally Hungary-n.

Teljes cikk

Címkék: hálanap | Honda

Honda hálanap; 60 éve a versenysportban

Tegnap több mint 17 000 lelkes rajongó előtt ünnepelt a Honda immáron 10. alkalommal a Twin Ring Motegi versenypályán, 60 évvel azután, hogy először indult világbajnoki sorozatban.

Teljes cikk

Címkék: BMW M2 CS

BMW M2 CS Racing privát színekben versenyzőknek

A sikertörténet folytatódik: a BMW Motorsport az új BMW M2 CS műszaki alapjaira épített premierjével nyitja meg privát színekben versenyző ügyfeleinek kínált, sorozatgyártás-közeli versenyautói újabb fejezetét.

Teljes cikk

Címkék: Ferrari Budapest

Győzött a Ferrari Budapest a Ferrari World Finals-en

A Ferrari Budapest lenyűgöző győzelmet aratott a Ferrari World Finals-en, amely során Adam Carroll egy drámai versenyen diadalmaskodott az olaszországi Mugelloban.