Autósfórum

...because open source matters

 
  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Címkék: autó | biztosítás kötés | biztosító | biztosító váltás | biztosítók | felelősségbiztosítás | gépjármű | kgfb | kötelező

2009. október 26. hétfő, 05:32

 

Közeledik az év végi kötelező felelősségbiztosítás biztosító váltás időszaka, lehetősége.
A biztosítóknak november 1-jéig kell meghirdetni jövő évi díjaikat, azok pedig, akik biztosítót akarnak váltani november végéig mondhatják fel szerződésüket.
Az új biztosítást december 31-ig lehet megkötni, mivel az idén még a biztosítási időszak a naptári évhez igazodik, azaz év első napjától az utolsóig tart.

2010-től azonban változni fog, mert az új 2009. LXII. törvény értelmében már nem naptári évhez kötődik a biztosítási évforduló, hanem a szerződés megkötésének idejéhez.

 

Újabb cikkek a témában:
Korábbi cikkek a témában:

 

Hozzászólások

Név *
Email *
Biztonsági kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Hozzászólás küldése
Folyamatban....
Befejezve
Sikertelen

Autóspanasz.hu
e-mail

Lopott jármű

9 éves piros 5 ajtós Suzuki Swift
(HJM 961)
jó állapotban, első fényezett lökhárítói sarkáról kanyarodásnál lekopott a festék. 2009. december 7-én éjjel lopták el a Bp. XI. kerület Fehérvári út 88/B alatti kápolna elől.
Mobil: 06 30 4252074
E-mail: mhaj@freemail.hu


2009.10.16-17 ellopták az unokanővérem autóját a XIII. kerület Gidófalvy lakótelepről: Toyota Yaris metál zöld (világos)
JUC-022 rendszámú. aki látja valahol hívjon engem 06203645780 vagy hívja a rendőrséget! Köszönjük a segítséget!!!!!


ADATVÉDELEM

eXTReMe Tracker