• A betűméret csökkentése

Terep-Rallye

Címkék: Peugeot | Silk Way Rally

Újra Peugeot győzelem a Silk Way rallyn!

A Dél-Amerika-i szereplés után a Peugeot DKR versenyautók Kínában is bizonyítottak. Egy álom vált valóra: Cyril Despres tavalyi diadala és a januári hármas Dakar-győzelem után Cyril Despres győzelmével a Peugeot újabb terepralibabérokra tett szert.

Teljes cikk

Címkék: Bunkoczi László | Darázsi Zsolt | Man | Szalai Norbert | Szalay Balázs

Szalay Balázs csapatai az 2017-es Africa Race-ről

Egy csapat, két jármû – mindkettõ teljesítette az Africa Race 6500 kilométeres versenytávját, s eljutott a legendás Rózsaszín-tó partján felállított céldobogóig. Az Opel Dakar Team két párosát, az autós mezõnyben 11. (s kategóriájában második) helyen végzõ Szalay Balázs, Bunkoczi László párost, valamint a kamionosok között hatodikként végzõ Darázsi Zsolt, Szalai Norbert kettõst arra kértük, idézze fel a Marokkón, Mauritánián és Szenegálon áthaladó viadal legjobb pillanatát.

Teljes cikk

Címkék: 2017 | Africa race | Bunkoczi László | Szalay Balázs

Szalay Balázs és Bunkoczi László 2017-ben is indul az Africa Racen

Szalay Balázs és Bunkoczi László januárban immár negyedszer vág neki a Dakarok klasszikus útvonalán (Marokkó, Mauritánia, Szenegál) haladó Africa Race-nek, s ha az alapos felkészüléshez egy kis szerencse is párosul, így megcélozhatják a dobogót, sõt, akár a gyõzelemért folyó küzdelembe is beleszólhatnak.

Teljes cikk

Címkék: Cross Country Ralli | MINI Motorsport | sport

Kettős győzelmet aratott a MINI a 2016-os FIA Cross Country Világkupa magyarországi futamán

Az augusztus 11-14. között megrendezett Hungarian Baján a brit kisautó-gyártó egy arany- és egy ezüstéremmel koronázta meg a 2017-es Dakar Rali előtti intenzív felkészülést. A veszprémi hétvége Mikko Hirvonen első sorozatbeli futamgyőzelmét hozta.

Teljes cikk

Címkék: autósport | MINI Motorsport | tereprali

Három MINI ALL4 Racing indul a FIA Cross Country Világkupa magyarországi futamán

Az augusztus 11-14. között megrendezett, összesen 675 kilométer hosszú forduló etapjain a finn Mikko Hirvonen, a tengerentúli Bryce Menzies és a holland Erik van Loon vezeti a brit kisautó-gyártó versenygépeit.