Rallycross

Címkék: Makai György rallycross

Rallycross OB: Makai György újabb győztes hétvégéje a Rabócsiringen

Az első hazai rallycross-os futamán debütáló Hankook Racer Cup RX mezőnye egy izgalmas, viszontagságokkal teli hétvégén van túl, ami ismét Makai György győzelmével zárult.

Teljes cikk

Címkék: Slovakiaring rallycross

Rallycross Slovakiaring hétvégi összefoglaló

A rallycross-ban 2019-ben debütáló Hankook Racer Cup RX először a Slovakiaringen mutatkozhatott be, ami a szakágban jártas Makai György abszolút győzelmével zárult.

Teljes cikk

Címkék: rallycross | Slovakiaring

Slovakiaring rallycross, magyar sikerek

A rallycross évadnyitó, szlovákiaringi versenye azt hozta, amit mindenki már oly régóta várt: kemény csatákat, igazi test a test elleni küzdelmet. Voltak kemény koccanások, 360 fokos pörgés, lángoló autó, repülő féktárcsa, tető… minden, mi szem-szájnak ingere…

Teljes cikk

Címkék: rallycross

Hatalmasat borult Luigi Olaszországban

Múlt hétvégén Olaszországban, Franciacortában rendezték a Rallycross Európa-bajnokság idei utolsó versenyhétvégéjét. Luigi a Super1600-as kategóriában remekül kezdett, az első két futam után az összetett hetedik helyen állt,
ám a harmadikban hatalmasat borult versenyautójával.

Teljes cikk

Címkék: Luigi | rallycross

Luigi negyedik lett a Rallycross Európa-bajnokság svédországi versenyén

Pályafutása legjobb eredményét érte el Európa-bajnoki szereplései során a Skodrival Luigi. A futam előtt csak remélt cél volt a döntő, de két remek futamgyőzelemmel, a negyedikben az abszolút harmadik időt autózta Luigi meg sem állt az elődöntőig, ahonnét a második időt autózta saját futamában és jutott a döntőbe.

Teljes cikk

Címkék: Kiss Pál Tamás | rallycrossz | Skoda

Kiss Pál Tamás a formaautóról ralikrosszra vált

A formaautós karrierjét befejező Kiss Pál Tamás a ralikrossz országos bajnokságban folytatja pályafutását, s már az idén rajthoz szeretne állni néhány világbajnoki futamon is.

Teljes cikk

Címkék: autocross | rallycross

Magyarok a Közép-Európa Zóna Bajnokság díjátadó Gálán

A prágai Marriott Hotel adott otthont a 2014-es FIA Central European Zone Championship (CEZ) díjkiosztójának, mely az egyik legnépszerűbb sorozat a rallycrossban. Idén is több magyar csapat volt érdekelt a színvonalas gálán, rallycross szakágban rögtön kettő is, a Super1600-as kategória bajnoka Luigi, és a második helyezett Ujházi Ádám.