Kötelező biztosítás kalkulátor és online biztosítás kötés, díjszámítás 2012-2013Casco biztosítás kalkulátor és online biztosítás kötés, díjszámítás

No current events.

Az időközbeni hely vagy időpontváltozásért nem tudunk felelősséget vállalni.

Címkék: box | boxutca | Citroen | Hungaroring | WTCC

Citroen Racing eredményei a WTCC Hungaroring-i futamain

A Citroën C-Elysée WTCC-k a szezon során először versenyeztek a 60 kg-os plusz súllyal, ennek dacára meg tudták szerezni az első futam első két helyét. José María López WTCC-pályafutása 14. győzelmét aratta, a második helyen Yvan Muller végzett.

Teljes cikk

Címkék: 2015 | honda | Hungaroring | Michelisz Norbi | WTCC

Michelisz Norbi ismét bravúros győzelmet aratott a Hungaroringen

Ismét megtörtént a csoda Norbi bravúros győzelemmel örvendeztette meg a hazai közönséget. A második versenyen rajt-cél győzelmet aratott, messze lehagyva a mezőnyt. Az első futamon nyolcadik, még pontszerző helyen ért célba.

Teljes cikk

Címkék: Nagy Futam | Turán Frigyes

Sebastian Loebbel méri össze tudását Turán Frigyes?

Idén is elrajtol a Nagy Futam, ahol az autósport olyan ikonjai csillogtatják meg tehetségüket, mint Kimi Raikkönen, David Coulthard vagy Sebastian Loeb, de a hazai versenyzők között feltűnik a magyar bajookságban Ford Fiesta rallyautóval versenyző Turán Frigyes is.

Teljes cikk

Címkék: Citroen | WTCC

Sikeres teszten van túl a Citroën WTCC csapat

Két héttel a FIA túraautó világbajnokság németországi köre előtt a mezőny közös tesztet tartott a Nürburgringen, illetve a legendás Nordschleifén.

Teljes cikk

Címkék: BMW | DTM

A BMW Motorsport bemutatta idei DTM versenyprogramját

A BMW Motorsport egy Nürnbergben megrendezett látványos bemutató során ismertette rajongóival a 2015-ös versenyszezon részletes programját. A nyolc BMW M4 DTM versenyautó mellett a BMW Z4 GT3 és a BMW M235i Racing is kigurult a több ezer rajongó elé.