Autósport, autós rendezvények

Címkék: kamionverseny | OXXO Hungary Truck Racing Team | Sárosi Brúnó

Versenyzőt vált az OXXO Hungary Truck Racing Team

Új pilótával folytatja az EB szereplést Magyarország egyetlen kamionversenyző csapata, a kétszeres EB győztes, kétszeres angol-bajnok OXXO Hungary Truck Racing Team. Az új versenyző nevét hamarosan bejelentik.

Teljes cikk

Címkék: Drifting.hu | Máriapócs | Rabócsiring

Júliusi időutazás Drifting.hu módra

A Drifting.hu július 14-én és 15-én komoly időutazásra csalogatta a versenyre látogatókat, hiszen a Nemzetközi Retro Mobil Fest és a pályákon versenyző sok-sok Lada a múltba, míg a több száz lóerős drift autók már a jövőbe repítették a nézőket. A 30.000 négyzetméteres kiállítói terület a nyugalom szigete, míg a pálya a kőkemény harcok színtere volt ismét.

Teljes cikk

Címkék: Goodwood | Herwig Daenens | TOYOTA GAZOO Racing | Toyota Supra

Goodwoodban tér vissza a várva várt Toyota legenda

A világ talán leginkább várt sportautója, a Toyota Supra utcai változatnak prototípusa az Egyesült Királyságban, a világhírű Goodwood Festival of Speed alkalmával mutatkozik be a nyilvánosságnak. Az autó július 12-én, 13-án, 14-én és 15-én is részt vesz a fesztivál hegyi futamán, volánja mögött Tetsuya Tada főmérnökkel és Herwig Daenens mesterpilótával.

Teljes cikk

Címkék: drift | Ladaracing | Máriapócs | Rabócsiring

Nemzetközi Retro Mobil Fest lesz Máriapócson

Ha nincs időgéped, de szívesen visszautaznál pár tíz évet az időben, ha nincs versenyautód, de az adrenalin és a gumifüst éltet, ha szereted a Ladák mással össze nem téveszthető hangját, akkor két hét múlva valóra váltjuk az álmod, hiszen mindezt megkapod egy helyen, egy hétvégén. 2018. július 14-15-én Máriapócson a helyed!

Teljes cikk

Címkék: Nürburgring | Oxxo | Ryan Smith

3 futamgyőzelmet ünnepelhetett az OXXO Hungary Truck Racing Team pilótája a Nürburgringen!

Egyszerre két versenyszériában is sikeres volt a hétvégén az OXXO Hungary Truck Racing Team versenyzője. Magyarország egyetlen kamionversenyző csapatának pilótája, Ryan Smith 3 futamot nyert a hétvégén Nürburgringen az angol kamion-bajnokság itt megrendezett futamában, és pontgyűjtő helyeken végzett a német versenypályán szintén ekkor zajló Kamion Európa-bajnokságban is!

Teljes cikk

Címkék: Nascar | Toyota Supra | versenyautó

A NASCAR aszfaltját is feltépheti az új Toyota Supra

Újra pályán a legkeményebbnek tartott legendás versenyautó, a 17 év után visszatérő Toyota Supra! Az ikonikus sportautó 2019-től ismét megméretteti magát a NASCAR egyik legkeményebb versenyszériájában, a NASCAR Xfinity versenysorozatban (NXS). A Supra 2019. február 16-án mutatkozik be a daytonai pályán.