Az időközbeni hely vagy időpontváltozásért nem tudunk felelősséget vállalni.

Címkék: 2014 | autókiállítás | Budapest | Mobilitás Autókiállítás | Syma csarnok

Több, a Párizsi Autószalonon bemutatott új, vagy megújított modell is látható lesz a november 21. és 23. között megrendezendő Mobilitás 2014 Autókiállítás és Vásáron.

Teljes cikk

Címkék: Citroen | Citroen Racing | túraautó | WTCC

Pechito Fangio nyomdokaiba lépve világbajnok

Két héttel azután, hogy a Citroën Racing megnyerte a WTCC csapatvilágbajnoki címét*, José María López az egyéni trófeát is megszerezte. Pechito kilencedik idei futamgyőzelmének örülhetett a hétvégén. Sébastien Loeb is dobogóra állhatott: az első futamon a harmadik helyen ért célba. 57 évvel Juan Manuel Fangio után Argentína ismét autós világbajnokot ünnepel.

Teljes cikk

Címkék: Etyek tereprally | Nissan | tereprally

Sólyom Team az Etyek tereptallyn

Csőstül jöttek a problémák, ennek ellenére a Sólyom Team jó kedvvel csinálta végig az etyeki Euro-Tools Kupát. A végén pedig még nagyobb volt az öröm, mivel a Sólyom Olivér – Galbács Mátyás páros az abszolút 6. és a kategória 3. helyért, a Gyabronka – Patay egység pedig a TH kategória 1. helyért vehetett át kupákat.

Teljes cikk

Címkék: Fernando Alonso | Forma 1 | kerékpár

Fernando Alonso kerékpáros csapata

Az egy éve kudarcba fulladt tárgyalások után ismét profi kerékpáros csapatba szállna be résztulajdonosként Fernando Alonso kétszeres Forma-1-es világbajnok pilóta.

Teljes cikk

Címkék: honda | Japán | Michelisz Norbert | Szuzuka | WTCC | Zengő Motorsport

Michelisz Norbi ismét kiválóan szerepelt Szuzukában

Michelisz Norbert, a Zengő Motorsport versenyzője a harmadik sorból indult mind a két futamon a Japánban megrendezett FIA Túraautó-világbajnokságon.  Az első versenyen a negyedik helyen végzett, a másodikon pedig a harmadik lett, így felállhatott a dobogóra.

Teljes cikk

Címkék: Közlekedési Múzeum | oldtimer | veterán autók

Autóritkaságok a Közlekedési Múzeumban. Múzeumok fesztiválja

Igazi autóritkaságokat tekinthet meg a nagyközönség a Közlekedési Múzeumban október 29-én 11 órától. A kommunista vezetőknek készült szovjet ZISZ páncélozott jármű mellett, a világ egyik legritkább luxusautóját, egy Maybach Zeppelin-t is közelről vizsgálhatnak az érdeklődők.

Teljes cikk

Címkék: Citroen | Suzuka | WTCC

A Citroën Total WTCC Suzuka-i verseny előtt

Két héttel azután, hogy a Citroën Total Sanghajban megnyerte a WTCC konstruktőri világbajnoki címét*, Japánban új izgalmak várnak a csapatra. José María López személyében jó esély van arra, hogy Juan Manuel Fangio után, aki utoljára – egyben ötödszörre – 1957-ben győzedelmeskedett a Formula-1-ben, ismét argentin világbajnoka legyen egy FIA-szakágnak. López csapattársai, Yvan Muller és Sébastien Loeb viszont már inkább a 2015-ös szezonra készülnek.