Autósport, autós rendezvények

Címkék: Keszthelyi Vivien

A magyar női pilóta újabb pontokat szerzett a F3-ban

Az Ázsiai F3-as téli bajnokság második versenyhétvégéje is lezárult vasárnap, és a három versenyből álló forduló ismételten magyar sikert hozott. A mezőny egyetlen női pilótája, Keszthelyi Vivien a technikai nehézségek ellenére újabb két futamon szerzett pontot, így pozitív élményekkel indulhatott vissza Európába, a W Series válogatójára.

Teljes cikk

Óriási magyar siker a Forma-3-ban

Bemutatkozott a Formula 3-ban Keszthelyi Vivien, aki a mezőny egyetlen női tagjaként a burirami hétvége mindhárom versenyét sikeresen teljesítette, s ezzel újabb sikerrel járult hozzá a magyar autósport nemzetközi megítéléséhez.

Teljes cikk

Címkék: Szalay dűne

Szalay Balázs a homokdűnén vezetésről

A visszaszámlálás elkezdődött – már két hét sincs a 2019-es Dakar rali rajtjáig, amelyen egyetlen magyar autós párosként áll rajthoz a Szalay Balázs, Bunkoczi László kettős. Az Opel Dakar Team pilótájának ez lesz a 14. Dakarja, s nem ígérkezik könnyűnek, hiszen kizárólag Peruban, vagyis majdnem végig dűnék között zajlik majd.

Teljes cikk

Címkék: Ollé-Czakó

Ollé-Czakó nyerte a 2018-as Mikulás rallyt

Ollé Sasa- Czakó Janek: „A lehető legjobbkor jött ez a győzelem, a csapat nagyon akarta a sikert. A horvátországi Santa Dominica Rallye-t egy tesztnek szántuk, azonban egy nagyon jó versenynek sikerült.

Teljes cikk

Címkék: Toyota túraautó

A Toyota mérnökeiből álló csapat jövőre is Lexus LC-vel készül a 'zöld pokolba'

A TOYOTA GAZOO Racing bejelentette, hogy a Toyota mérnökeiből álló csapat az idei évhez hasonlóan, jövőre ismét egy Lexus LC versenygéppel indul a 47. alkalommal megrendezendő, 24 órás Nürburgringi Hosszútávú Futamon (hivatalos elnevezése: ’ADAC Zurich 24h-Rennen’; továbbiakban a ’24 órás Nürburgringi Futam’), amit a ’Zöld pokolként’ is emlegetett németországi Nürburgring versenypályán rendeznek 2019. június 20-23. között.

Teljes cikk

Címkék: Hungaroring Classic

2019-ben visszatér a Hungaroring Classic

A Hungaroring Classic 2019-ben visszatér – a mezőnyben legendás versenygépekkel.

Teljes cikk

Címkék: Dakar | rally

Szalay Balázs és Bunkoczi László indul a 2019-es Dakar rallyn

Csak homok és dűne lesz terítéken a 41. dakar ralin, amelyen 534 versenyző és 334 jármű áll rajthoz, köztük egyetlen magyar autós egységként a Szalay Balázs, Bunkoczi László kettős.