• 2014.11.14 - 2014.11.16  WTCC  Makaó

Az időközbeni hely vagy időpontváltozásért nem tudunk felelősséget vállalni.

Címkék: kamion | kamionverseny | Kiss Norbi | Major Beni | Zolder

Magyar kamionversenyzőink Zolderben

Szeptember 19-21 között Zolderbe, az egykori Forma1-es pályára látogatott el a FIA Kamion Európa-bajnokság mezőnye. Kiss Norbi pole pozíciót és futamgyőzelmet ért el, Major Beni idén is nagy balesetet szenvedett.

Teljes cikk

Címkék: Forma 1 | Lewis Hamilton | mercedes | Szingapúri Nagydíj

Hamilton nyerte a Szingapúri Nagydíjat

Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Szingapúri Nagydíjat, sikerével pedig élre ugrott az összetett pontversenyben, mivel csapattársa, a német Nico Rosberg kiesett.

Teljes cikk

Címkék: drift | Tököl

Tököli drift Végső Összecsapás

A tököli reptéren kerül megrendezésre az ősz legnagyobb autós eseménye, ahol a szervezők több tucat programmal készülnek! Az évadzáró drift verseny mellett lesz gymkhana, gyorsulás, autós találkozók és megannyi finomság.

Teljes cikk

Címkék: autók | elektromos | Energia Futam | napelemes

Energia Futamot rendeznek Budapesten

Napelemes autók, különleges prototípusok, átalakított szériaautók, elektromos versenyautók és motorok versenyeznek szombaton a budapesti Széchenyi téren a IV. MVM Energia Futamon.

Teljes cikk

Címkék: bajnok | BMW | DTM | Marco Wittmann

A BMW-s Marco Wittmann a DTM idei bajnoka

Új bajnokot avattak a Német Túraautó Bajnokság (DTM) 2014-es szezonjának nyolcadik, szeptember 14-i futamán: Marco Wittmann, a BMW RMG csapat német pilótája két versennyel az idei szezon vége előtt behozhatatlan előnyre tett szert az 52 körös lausitzringi futamon.

Teljes cikk

Címkék: Clio | Formula | Hungaroring | Megane | Ragnotti | renault | Twingo | WSR

WSR Hungaroring 2014

Idén nyolcadszor rendezték meg a Hungaroringen a WSR, World Series by Renault futamot, melyet számos élvezetes program kísért. A Hungaroring csúcstartó a WSR futamok számában, mivel a mi pályánkon volt a legtöbb verseny. A Renault ígéri, jövőre nagyon valószínű, hogy ismét láthatjuk a futamokat.