• 2016.11.24 - 2016.11.25  WTCC  Qatar

Az időközbeni hely vagy időpontváltozásért nem tudunk felelősséget vállalni.

Címkék: Kiss Norbi | Nürburgringre | Tankpool24 Racing Team

A Nürburgringen folytatódik hétvégén a Kamion Európa Bajnokság

Hazai pályára érkezik Július 2-3.-án a Tankpool24 Racing Team a Nürburgringre, ahol Kiss Norbi mellett már André Kursim is a csapat második, új építésű versenykamionjával állhat rajthoz.

Teljes cikk

Címkék: Rally VB | Turán Frigyes | Zsíros Gábor

Rallye VB - Lengyelországban versenyeznek Turán Friciék

A hétvégén az idei év harmadik világbajnoki futamán áll rajthoz a Turán Motorsport versenyzőpárosa Turán Frigyes és Zsiros Gábor. A lengyelországi megmérettetésen újra murván teljesítenek a Ford Fiesta R5-tel. A tapasztalt kettős bízik, hogy Portugália és Szardínia után újabb pontokat zsebelhetnek be.

Teljes cikk

Címkék: BMW Motorsport | DTM

Hazai közönség előtt vette át a vezetést Marco Wittmann a DTM negyedik versenyhétvégéjén

Miközben a Német Túraautó Bajnokság (DTM) 2014-es bajnoka egy negyedik és egy hatodik helyezéssel a pilóták közötti pontverseny élén zárta a sorozat idei negyedik megmérettetését, a BMW RBM csapat dupla dobogót ünnepelt a Norisringen.

Teljes cikk

Címkék: Hankook Racer Cup | Pannóniaring

Hőség és gumitaktika a Hankook Racer Cup következő futamain

Elérkeztünk a Hankook Racer Cup harmadik versenyblokkjához, amelynek ezúttal a sokak számára kedves Pannóniaring ad otthont. A június utolsó hétvégéjén megrendezett viadalon ismét három megmérettetésen teljesít az újoncokkal bővült mezőny, ahol az előrejelzések szerint nemcsak a hőség nehezíti a versenyzők dolgát, hanem a komoly fejtörést okozó gumitaktika és a kevés előzési lehetőség.

Teljes cikk

Címkék: Le mans | Toyota | TOYOTA GAZOO Racing | WEC

Fájdalmasan végződött a Toyota Gazoo Racing számára Le Mans

A TOYOTA GAZOO Racing-től a legutolsó pillanatban vette el a győzelmet a sors, így a csapat a második helyen végzett a 84. Le Mans-i 24 órás versenyen.

Teljes cikk

A Toyota Gazoo Racing Le Mans-ban

A TOYOTA GAZOO Racing felkészülése a 84. Le Mans-i 24 órás versenyre zsúfolt, de eredményes első nappal vette kezdetét a Circuit de la Sarthe pályán.