No current events.

Az időközbeni hely vagy időpontváltozásért nem tudunk felelősséget vállalni.

Címkék: Ford GT | Le Mans futam

50. évfordulóján négy Ford áll rajthoz a Le Mans futamon

A Le Mans 24 órás verseny szervezője, az ACO (Automobile Club de l’Ouest) megerősítette, hogy mind a négy Ford GT szerepel a 2016-os Le Mans futam indulóinak listáján.

Teljes cikk

Címkék: DS Virgin Racing | Formula E | Sam Bird

DS Virgin Racing győzelem Buenos Aires-ben

A tehetség, a türelem és a tökéletes stratégia a negyedik nagydíjon végre meghozta a várva várt sikert a DS Virgin Racing csapatának. A győzelem megszerzése egészen rendkívüli bravúrral történt.

Teljes cikk

Címkék: BMW Motorsport | Német Túraautó Bajnokság

BMW DTM pilótái 2016

A Német Túraautó Bajnokság (DTM) 2016-os futamain is jól bevált pilótáit küldi pályára a BMW Motorsport. António Félix da Costa, Augusto Farfus, Bruno Spengler, Marco Wittmann, Martin Tomczyk, Maxime Martin, Timo Glock és Tom Blomqvist ezúttal is a BMW MTEK, RBM, RMG és Schnitzer csapatok színeiben ülnek be a BMW M4 DTM versenyautók volánja mögé, némileg módosított felállásban.

Teljes cikk

Címkék: Habsburg Ferdinánd | Hampton Downs

Habsburg Ferdinánd futotta a legjobb köridőt a Toyotával

Habsburg Ferdinánd a versenyen megfutott legjobb köridővel ismét bizonyította sebességét a Toyota Racing Series harmadik fordulóján, amelyet múlt hétvégén rendeztek meg a 2,63 kilométer hosszú új-zélandi Hampton Downs Motorsport Park versenypályán.

Teljes cikk

Címkék: BMW | BMW M6 GTLM

BMW M6 GTLM versenyautók centenáriumi öltönyben

A BMW RLL csapat január 27-én lerántotta a leplet az Észak-Amerikai IMSA WeatherTech SportsCar Championship (WTSCC) idei futamain rajthoz álló vadonatúj BMW M6 GTLM versenyautókról: Bobby Rahal csapatának különleges négykerekűi a BMW centenáriumának állítanak emléket.

Teljes cikk

Címkék: Hyundai | Hyundai i20 WRC | Thierry Neuville

A Hyundai dobogón végzett a 2016-os Monte Carlo Rallyn

A Hyundai Motorsport stílusosan indította harmadik évadát az FIA rali világ bajnokságban: az új generációs i20 WRC legelső, bemutatkozó futamán fantasztikus, dobogós helyezést ért el.

Teljes cikk

Címkék: BMW | BMW M6 GT3 | BMW M6 GTLM

Bevetésre készek a BMW M6 GT3 és BMW M6 GTLM versenyautók

A Daytona-i 24-órás megmérettetés január 30-án elrajtoló, immáron 54. felvonása, amely idén is az Észak-Amerikai IMSA WeatherTech SportsCar Championship (WTSCC) versenysorozat szezonnyitó rangadójaként állítja rajtrácsra a pilótákat, történelmi mérföldkőként nyit új fejezetet a BMW Motorsport sikertörténetében: a BMW M6 Coupé műszaki alapjaira épített versenyautók premierjével új korszak veszi kezdetét.