• 2016.11.24 - 2016.11.25  WTCC  Qatar

Az időközbeni hely vagy időpontváltozásért nem tudunk felelősséget vállalni.

Címkék: Honda | Michelisz Norbi | WTCC

Michelisz Norbi második és tizenegyedik Sanghajban

Michelisz Norbert előbb a második, majd a 11. helyen végzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) idei szezonjának tizedik állomásán, Sanghajban.

Teljes cikk

Címkék: 2016 | DTM | Hungaroring

DTM 2016. Hungaroring futamok, eredmények

Mattias Ekström, az Audi svéd pilótája nyerte a német túraautó-bajnokság (DTM) magyarországi versenyhétvégéjének második, vasárnap rendezett futamát a Hungaroringen.

Teljes cikk

Címkék: DTM | Hungaroring | kamion | Kiss Norbi | mercedes

Kiss Norbi a DTM Hungaroring-i versenyhétvégén

Kiss Norbi és csapata a Tankpool24 Racing Team is ott lesz ezen a hétvégén a Hungaroringen, a DTM, azaz a Német Túraautó Bajnokság magyarországi fordulóján, melyen két extra programmal szolgálnak a kilátogató nézők számára.

Teljes cikk

Címkék: Citroen | WTCC | Yvan Muller

Yvan Muller kiszáll a WTCC-ből!

A négyszeres világbajnok Yvan Muller, aki 2013. közepe óta a Citroën hivatalos versenyzője bejelentette, hogy a szezon végével kiszáll a FIA WTCC-ből. A 68-as számú Citroën C-Elysée WTCC pilótája jelenleg megosztott második helyen áll a bajnokságban és célja e pozíció megőrzése a következő sanghaji és katari versenyek során.

Teljes cikk

Címkék: 2017 | Citroen | WRC

Rajtra kész a Citroen C3 WRC

A Citroën Racing aktívan készül a FIA Rally világbajnokságba való visszatérésére. Új kihívás és egy új kaland ez egy olyan csapat számára, melynek szaktudását mindenki elismeri. A hamarosan megnyíló Párizsi Autószalonon mutatkozik be a C3 WRC koncepció, amelyet a Citroën stílusközpont a Citroën Racing-gel közösen hozott létre. A tanulmány az új C3 izmoktól dagadó, erőteljes grafikai elemekkel ékesített, extrém változata. Előfutára annak a versenyautónak, amely 2017 januárjában mutatkozik be a Monte-Carlo Rally-n.

Teljes cikk

Címkék: 2016 | BMW | DTM | Hungaroring

Hungaroring, jönnek a DTM pilóták

A Német Túraautó Bajnokság (DTM) mezőnye a mogyoródi aszfaltcsíkonvfordul rá a 2016-os idény célegyenesére. A BMW háromszoros pole pozícióból várja az utolsó előtti versenyhétvégét.

Teljes cikk

Címkék: FIA WEC | Texas | Toyota | TOYOTA GAZOO Racing

Toyota Texasban 6 órás versenyen

Ezen a hétvégén a TOYOTA GAZOO Racing Texasba utazik, ami rövid időn belül már a második észak-amerikai látogatása lesz. Ezúttal a Circuit of the Americas 6 órás amerikai futamon vesznek részt. A Mexico Cityben két hete rendezett versenyt követően a FIA Hosszútávú Világbajnokság mezőnye (WEC) 1,500 kilométerrel északabbra, Austinba költözik, ahol a 2016-os versenyéved hatodik fordulójára kerül sor szeptember 17-én szombaton.