Címkék: 2017 | DTM | eredmények | Hungaroring

Hungaroring, DTM futam eredmények

Teljes cikk

Címkék: Ford | Le Mans

Erős tüdő, koordinációs és acélos idegek – ez kell egy pilótának Le Mans-ban

Egy szauna forrósága, egy hullámvasút centrifugális ereje és még számtalan fizikai gyötrelem három órán át, miközben a legkisebb hiba is katasztrófához vezethet. Ez vár a Ford Chip Ganassi Racing autóversenyzőire, miközben a Ford GT volánja mögött ülve nyaktörő iramban száguldanak a világhírű Le Mans 24 órás versenyen.

Teljes cikk

Címkék: 2017 | BMW | DTM | Hungaroring

Rajtra kész a Hungaroring: ismét DTM hétvége Magyarországon

2017. június 16-án Magyarországra érkezik a Német Túraautó Bajnokság (DTM) mezőnye, hogy a mogyoródi aszfaltcsík lelátóit három napra ismét a motorsport fantasztikus hangulata járja át.

Teljes cikk

Címkék: 2017 | abarth | Road Show | Yamaha

Yamaha és Abarth közös roadshow Magyarországon

Két márka. Közös szenvedély – ezzel a szlogennel indított közös roadshow-t a Yamaha és az Abarth Magyarországon. Hogy mi a közös a japán motoros márkában és az olasz tuningcégben? Több, mint elsőre gondolnánk.

Teljes cikk

Címkék: BMW | versenyautó

BMW M4 GT4 versenyautót vegyenek!

A bajor prémiumgyártó színeiben rajthoz álló privát csapatok vadonatúj versenyautóját Jens Marquardt, a BMW Motorsport igazgatója mutatta be a Nürburgring boxutcájában megrendezett exkluzív rendezvényen. Az újdonság 169 000 eurós indulóáron már megrendelhető.

Teljes cikk

Címkék: DTM | Honda | Hungaroring | Michelisz Norbi

Michelisz Norbi a Hungaroringen a DTM betétfutamában indul!

Michelisz Norbert vendégpilótaként versenyez a TCR-sorozatban, a DTM felvonultatja a világ legjobb túraautóit, és kísérő eseményekben sem lesz hiány a német túraautó-bajnokság hungaroringi hétvégéjén, június 16-18-án.

Teljes cikk

Címkék: 2017 | Michelisz Norbi | Nürburgring

Michelisz hetedik, majd második lett a Nürburgringen

Michelisz Norbert előbb a hetedik, majd a pole pozícióból indulva második helyen végzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) idei negyedik versenyhétvégéjén, a szombati Német Nagydíjon.

Teljes cikk

Címkék: Kamion EB | Kiss Norbert | Misano

Kiss Norbi három dobogós helyet szerzett Olaszországban

A kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert két második és egy harmadik hellyel zárta a gyorsasági kamion Eb második versenyhétvégéjét az olaszországi Misanóban.

Teljes cikk

Címkék: EB | kamion | Kiss Norbi | mercedes | Red Bull ring | verseny

Kaotikus Kamion EB futamok a Red Bull Ringen

A kaotikusan végződő vasárnapi 3. futam miatt jó ideig nem lehetett tudni a hivatalos végeredményt. A FIA ETRC versenybírái azonban végül az eredetileg is kiadott versenyeredményt hagyták jóvá, tehát Norbi így végül a 9. helyről indulhatott a negyedik futamban. További érdekessége a 4. futamnak, hogy Ryan Smith kamionja versenyre alkalmatlanná vált, ezért az első rajtkocka üresen maradt.

Teljes cikk

Címkék: 2017 | Honda | Hungaroring | Michelisz Norbi | WTCC | Zengő Motorsport

WTCC Hungaroring 2017 eredmények, összefoglaló

Michelisz Norbi autója megsérült, öt kör hátránnyal ért célba a 2017-es WTCC hungaroringi első futamán. A versenyt Monteiro nyerte. A főfutamon Bennani győzött, Norbi negyediknek ért célba.