Kötelező biztosítás kalkulátor és online biztosítás kötés, díjszámítás 2012-2013Casco biztosítás kalkulátor és online biztosítás kötés, díjszámítás

No current events.

Az időközbeni hely vagy időpontváltozásért nem tudunk felelősséget vállalni.

Címkék: 2015 | Kamion EB | Kiss Norbi | Nürburgring

Két pole, két győzelem Kiss Norbi a Nürburgringen

A Nürburgringen már pénteken megrendezték az időmérőt, amin az OXXO Racing-Axxyss Motorsport pilótája, Kiss Norbi volt a leggyorsabb, így ő rajtolhatott a pole pozícióból szombat reggel, az első futamon. A rajtot simán elhozta Norbi, mögötte Lacko, Hahn küzdöttek a második helyért.

Teljes cikk

Címkék: 2015 | honda | Michelisz Norbi | Oxxo Racing | WTCC

Michelisz Norbi dobogón Franciaországban is

Michelisz Norbert az első futamon a hatodik a másodikon viszont a második helyen végzett a Franciaországban megrendezett FIA Túraautó-világbajnokságon.

Teljes cikk

Címkék: Kamion EB | Kiss Norbi | Nogaro | Oxxo Racing

Két győzelmet szerzett Kiss Norbi Nogaroban

Nogaróban már hagyományosan városi autókázással indul a hétvége, az összes versenyző a pályáról a belvárosba hajt kamionjával, ahol közös fotózkodás és autogram osztás mellett zenés-táncos felvonulás kezdődik.

Teljes cikk

Címkék: Citroen | Slovakia Ring | WTCC

Kezdődnek a WTCC futamok a Slovakia Ringen

A Slovakia Ringen megrendezésre kerülő hétvégi fordulóval a feléhez érkezett az idei FIA WTCC évad. A viadal egy héttel később a franciaországi Paul Ricard versenypályán folytatódik.

Teljes cikk

Címkék: Ford | Ford Fiesta | rally | Turán Motorsport

Vezető pozícióból estek ki Friciék a Székesfehérvár rallyn

Nehéz döntést kellett hozni a Turán Motorsport versenyzőinek: a negyedik gyorsasági szakaszig az első helyen autóztak, a Ford Fiesta R5 kormányműve azonban elromlott, így szombat délután fel kellett adniuk a Székesfehérvár Rally-t.

Teljes cikk

Címkék: Ford | Ford GT | Le mans

Jövőre visszatér a Ford Le Mansba

2016-ban a Ford a vadonatúj Ford GT szupersportkocsival újra rajthoz áll a GT-Endurance Pro versenyosztályban, megemlékezve ezzel a márka 1966-os elsöprő győzelméről. A Ford GT modell a modern technológiák tárháza, hiszen az autót nemcsak az innovatív aerodinamikai megoldások és a kis tömegű, karbonszálas építési mód teszi izgalmassá, hanem minden idők legerősebb sorozatgyártású EcoBoost® motorja is: az új, ikerturbós Ford EcoBoost V6-os blokk teljesítménye meghaladja a 600 lóerőt.

Teljes cikk

Címkék: drift | Kiss Norbi | Lóerők éjszakája | Oxxo Racing

Kiss Norbi driftje a Lóerők Éjszakáján

Az OXXO Racing-Axxyss Motorsport versenykamionja és Európa-bajnok autóversenyzője, Kiss Norbi első alkalommal vett részt a Lóerők Éjszakáján, de produkcióját még a profi drift versenyzők is megsüvegelték.